Galerii

Minu lemmikraamat (eesti kirjanik) galerii

Emakeelenädal 13.-17.03.2023

2. trimestri tunnustamine 2022/2023

Stiilinädal 6.03-10.03.2023

Eesti Vabariik 105 aastapäevale pühendatud kontsert-aktus

Esitleme teile “Heimtali kooli punane vaip!” valmimise kokkuvõte! Video autor Leili Viinapuu Pill
Lugu:
Õpilased soovisid kooli ürituseks punast vaipa. Väike vestlus huvijuhi ja kunsti- ning käsitöö õpetaja vahel. Tärgatas idee! Teeme ISE punase vaiba, kogu kooliga! Koolil on ju kangasteljed olemas!
Direktori roheline tuli, mõõtmised, kalkulatsioonid ja materjal soetatud ning asusime tegudele.
Tegutsemist on olnud üksjagu. Huvijuht leidis sobivas suuruses kangasteiljed. Kunsti- ja käsitöö õpetaja Leili Viinapuu Pill kääris lõime, koos majandusjuhataja-sekretäri Kersti Nõmmega veeti peale lõim. Aga see pole veel kõik lisaks oli tarvis veel niietada, soastada ja sidused teha. Kõige selle eest vastutas Leili Viinapuu Pill. Samuti on tänu väärt tehnoloogia ja tööõpetuse õpetaja Tarvo Prinzmann ja kooli selleaegne töömees Valdo Saar, kes telje kordaseadmisse oma aega ja nutikust panustasid.
Esimeste ridade autoriteks on direktor Eero Metsvahi, õppejuht Urve Mukk ja vilistlane Andra Karu. Vaiba valmimisse panustasid kõik kooli töötajad ja õpilased. Iga rea autor on talletatud. Eriline tänu Leili Viinapuu Pill, kes kogu protsessi algusest lõpuni on kaasa teinud, toetanud, kudunud, juhendanud, jäädvustanud ja kokkuvõtte teinud.
Vaip valmis Heimtali kooli mõisamajas pesitsemise 90. aastapäevaks!